Jsem ve finále!!!! n_n HlasujteTADY!!Aby vaše drahá Nao-chan vyhrála!! n_n

New---Střední škola Konoha aneb "Tohle já nepřežiju"---new
Dovolená na Malorce aneb Střední Škola začíná 01

3. května 2009 v 13:15 | Narumi |  Dovolená na Malorce aneb Střední Škola začíná

ODJEZD


Všechno to začalo když se slavily Kakashiho narozky. Nikdo nevěděl kolik mu vlastně je,ale všem to bylo fuk. Hlavně že byla párty! Kakashi dostal hodně zajímavých dárků, ale nejvíc se divil nad dárkem od Tsunade. Dala mu totiž 15 letenek na ostrov Malorca. Kakashi nevěděl co s nimi (je sám na co mu bude patnáct letenek) a tak se je rozhodl dát svým studentům. Ti měli takovou radost že už konečně na nějakou dobu vypadnou z Konohy.
"To je osud být s těmito lidmi celý život." řekl Neji. Tenten už začínala zuřit a zařvala na něj:
"Neji jestli toho s tím tvým osudem nenecháš tak ti ostřhám dohola!!!" Neji si ještě něco zabrblal ale radši už byl ticho.
Naruto: "Juchůůůůůů konečně mi z očí zmizí bábi Tsunade."
Tsunade: "Naruto cosi to řekl!?!" a už jí naskočila na čelo ta nebezpečná vráska. Naštěstí pro Naruta ji Shizune uklidnila a spolu odešli do její pracovny.
Sakura: "No tak já už jdu spát a zbalit si věci. Dobrou noc." Sasuke se zeptal Sakury jestli ji může doprovodit domů a ona souhlasila.
Shikamaru ještě než odešli stačil říct: "To je otrava." ale v hlavě měl jiné myšlenky. Byl si naprosto jistý že se budou muset nějak rozdělit do pokojů a tak se podíval takovým zajímavým pohledem na Temari. Jenže to viděl někdo kdo neměl. Kdyby se dalo vraždit pohledem tak Gaara by Shikamara už zabil už několikrát. Ještě chvíli si povídaly a pak se rozešli domů. Teda až na Shikiho. Ten radši zdrhal aby se Gaarovi vyhnul.
Mezitím u Sasukeho a Sakury:

Sakura: "Hele Sasuke-kun proč mě chceš doprovodit?"
Sasuke: "Protože...protože...protože nechci aby se něco stalo mí týmový partnerce."
Sakura: Ach...Sasuke-kun." a už se k němu začala pomalu přibližovat.
Sasuke: Ale Sakuro takhle jsem to nemyslel. Myslel jsem že se prostě budeš ještě hodit. Na mise, v nemocnici a tak. Chápeš? řekl ale lhal a nasadil ten svůj škodobilí výraz aby nepoznala že lže. Sakura: "Aha to máš vlastně pravdu." řekla sklesle ale i s trochou nadějí v hlase. Když došli k sakuřině domu tak se rozloučili a Sasuke odešel domů.

Druhý den ráno:

Všichni se sešli na letišti v Konoze (kde se tam asi tam vzalo:-D). Každý měl dva kufry a jednu cestovní tašku. Teda kromě Ino ta si totiž pro případ vzala tři kufry a dvě cestovní tašky. Všichni byly spolu v jedné části letadla až na tři lidi. Naruta si bohužel spletli s kufrem a tak ho dali do prostoru pro zavazadla. A ti zbylí dva byly Neji a Hinata. Ty si spletli se slepýmy lidmi a tak je k nim přiřadily. Konečně se všichni usadily a letadlo mohlo vzlétnout. Všichni se radovali že letí až na Sakuru. Né že by jí vadilo že letí a jede si užívat, ale vadilo jí jak tam po ní kluci házeli (nemyslím doslovně:-D) zamilované pohledy. Radši se je pokusila ignorovat. Po 13 hodinách tam dorazili. Nasedli do autobusu a jeli k hotelu. Když vystoupuli mysleli si že je trefí infarkt. Nestál tam nikdo jiný než.....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 3. května 2009 v 20:48 | Reagovat

Pěkny moc pekny rychle pokráčko :-)

2 Akiyuu-chan Akiyuu-chan | E-mail | Web | 3. května 2009 v 21:08 | Reagovat

... než?!!!! :D než kdooo než kdooo? :D

3 Zuzka Zuzka | Web | 15. května 2009 v 11:18 | Reagovat

než kodo? ach jo to je hrozny ukonceni ted budu premejslet kdo XD jinak pekna povídka

4 Rai Rai | E-mail | 17. února 2010 v 12:31 | Reagovat

než kdo rychle pokráčko já asíi neusnu já se zblázním O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama