Jsem ve finále!!!! n_n HlasujteTADY!!Aby vaše drahá Nao-chan vyhrála!! n_n

New---Střední škola Konoha aneb "Tohle já nepřežiju"---new
Losos v Listové kvete dvakrát

3. května 2009 v 12:12 | Same |  Jednorázovky od jinných autorů
Uchiha Obito, Minato Namikaze, Sandaime hokage, zkoušející Hayate - všechno hrdí Listoví ninjové, kteří položili život v boji. Bohužel o nich nebude v našem příběhu ani zmíňka. Možná příště...

KONOHAGAKURE NO SATO

Ano, ve dne to vypadá jako poklidná vesnice. Ale co dělají její obyvatelé v noci? To je tajemství, které vám teď odhalíme. Vezmeme to od západu k jihu (nebo snad od východu k severu?). Upřímě, v sídle klanu Uchiha se nic zajímavého neděje. Jen Sasuke hází ve spánku kunaie po lustru a u toho řve: "Já tě dostanu Itachi!" Právě kvůli rušení nočního klidu byli Uchihové vystrčeni až na kraj vesnice. To ovšem ale nesouvisí s naším příběhem - vyprávění o Madarově technopárty si necháme na jindy. Pokračujeme dál a najednou zaslechneme z malého borovicového hájku dost podivné zvuky. Tiše se připlížíme a nahlédneme dovnitř. Naskytne se nám pohled za všechny prachy. Naruto - náměsíčný - v pyžamu a celý od bahna se snaží nacpat do svého batohu co nejvíce jehličí a neustále si mrmlá něco ve smyslu: "Hlavně ať mě nechytěj. Pořád totiž ještě...ano všechen ten ramen bude můj...správně mistře Kakashi, já budu padesátý hokage, jsem rád, že to uznáváte. Ale samozřejmě pane prezidente, že vám dám autogram. Kruci Sasuke, sundej tu nohu z mý hlavy..." Sice nepochopím, jak si může člověk ze spaní říkat takovéto věci, když se mu ve skutečnosti zdá o tom, že opravuje pračku, ale nebudeme Naruta rušit. Gai ale nemá klidné spaní - nemá spaní žádné. Leží v posteli a počítá. "Osmdesát tisíc sto padésáty čtvrtý mrtvý Kakashi, osmdestát tisíc sto padesátý páty mrtvý Kakashi..." Za to Lee se činil. Také náměsíčný s boxerskýma rukavicema stál na zloději, který se snažil tiše vplížit dovnitř. "Ha Sasuke-kun. Mě nikdy nedostaneš, Tvůj sharingan nic nenadělá s mým oslnivým úsměvem. A až založím čtvrtou říši, Sakura-san bude jenom moje. Ano, ano." Toto jsou normální problémy, které prožívá každá vesnice. Listová má ale jedno velice velké a tajné tajemství. A to jsou teroristické akce místních ninjů. První zde jsou atentátníci, kteří se chystali napadnout nin-osla, který získal ve volební kampani více hlasů než oni. Osel ale vynalezl novou verzi radioaktivních ninjutsu, takže atentátníci opět neuspěli. Další zde bylo celoměstské povstání chudých teroristyckých dělníků.
"Už nebudeme pracovat za tak nízké platy!"
"Anooooo, terorismus!"
"Budeme pracovat jedině za vysoké platy!"
"Anooooo, terorismus!"
"A teď jdeme dostat šéfa fabriky!"
"Anooooo, terorismus!"
"Tak jdete už?"
"Anooooo, terorismus!"
"To nemá cenu..."
"Anooooo, terorismus!"
Opustme teď toto neobvyklé místo a podívejme se do Ichiraku. Zde si právě dává Dalajláma svůj večerní ramen. Když v tom tam přiběhne Kakashi.
"Kde je?! Notak, vyklopte to! Vím, že tudy běžel!"
"Ale kdo?"
"Přece on!"
"Kdo on?"
"Vy jste ale pomalí. Přeci Batman! Běžel tudy, vím to. Byl u mě doma,"
"Em, Kakashi-san, neměl byste si jít raději lehnout?"
"Nesnažte se ho krýt. A co tenhle prcek v plíně?! Že tys ho viděl?!" Kakashi chytil Dalajlámu pod krkem a zalomcoval s ním." Necháme Kakashi hledat a přesuneme se do těch nejtemnějších míst Konohy - do hlubin teroristické asutiace ANBU root. Zde tomu velé Danzou bin Ládin. Je to ten největší zmetek pod sluncem. To on velí velké fabrice, kde pracují jeho chudí dělníci. Danzou něměl ale ani v nejmneším v plánu jít spát. Seděl ve své kanceláři, ruce spjaté a propletené. "Ano, ano, zítra to všechno začne. Až dostanu Batmana, konečně získám vládu nad všemi upíry světa." Najednou tam ale přiběhl Sai.
"Danzou-sama, mám pro vás hlášen...proč na mě tak zíráte?" Danzou vytasil katanu.
"Konečně si za mnou přišel, Batmane."
"Ale Danzou-sama..."
"Do střehu!"
"Áááááááááááááááá." Ponecháme Saie jeho osudu. A přesuneme se se do poněkud klidně jší části vesnice, kde se zrovna rozčiluje jedna matka.
"Zatraceně Kibo, přestaň tam nahoře tancovat, nebo co tam vlastně děláš!" Křičela Tsume a mlátila koštětem do stropu. Kiba měl ale jiné starosti. A opravdu netancoval...prohlédával všechny šuplíky a díry v podlaze.
"Akamaru, notak Akamaru! Kde seš?" Pak přešel hledat do kuchyně, kde také prolezl každou dírou. Když ale Hanu vzbudil šramot a našla v kuchyni Kibu, s hlavou zastrženou v plynové troubě, kde volá Akamara, naštvala se a pár mu jich vrazila. Od té chvíle měl Kiba klidné spaní. Akamaru mezitím venku vedl smečku psů, směrem k sídlu hokage. Společně s gangem buldoků měli v plánu udělat státní převrat. Vplížili se do sídla a chystali se napadnout hokage. Bohužel hokage neměla čas. Popíjela kávičku s Batmanem a společně si povídali si o nejnovějších značkách zubní pasty.
Sídlo Hyuuga.
Z venku klidné sídlo. Ale ve vnitř...no chudák Hinata.
"Notak, Neji-niisan, tak už se konečně probuď!"
"Budeš trpět Hiashi za stvoření vedlejšího rodu!"
"Ale Neji, já přece nejsem Hiashi!!!!!" Chudinka Hinata uhýbala před nejsilnějšími útoky náměsíčného Nejiho.
To ale ještě není nic proti tomu, co dělali Izumo a Kotetsu. Oba usnuli na vrátnici a ze spaní si povídali. "Chrrr...kdo chce ramen...chrrr?"
"Chrrr...já chci ramen...chrrr."
"Chrr...ale kdo to bude platit...chrrr?"
"Chrrr..přece ty...chrrr."
"Chrr...tak já pro něj dojdu...chrrr."
"Chrrr...dobře a pozor na schody...chrrr." Izumo v domění, že jde pro ramen se jakžtakž postavil, dvakrát se otočil a pak spadl ze židle. Ale ani to ho neprobudilo a pokračoval v konverzaci. "Chrrr...ramen došel...chrrr..." Když v tom se okolo nich přehnal rychlý stín. A to nebyl nikdo jiný než Ebisu. Bloumal po Konoze a šeptem volal:
"Jiraiya-sama..!" Nikdo mu ale neodpovídal. Protože Jiraiya težce chrápal pod obřím bambusem. Najednou se tam ale zjevil jistý nepřítel - Orochimaru. Ale nebyl tady jen tak pro zábavu. Měl svůj cíl, a tím byl Batman. Když ho Ebisu spatřil, tak Oro spanikařil a zahrabal svou hlavu do betonového chodníku. Ebisu k němu pomalu kráčel. "Promiňte slečno, neviděli jsme se už?" Orochimaru sebou při tom oslovení trhnul, ale pak se snažil co nevíce napodobit ženský hlas.
"Ne, to určitě ne. A nehledal jste někoho, pane?"
"Ano, neviděla jste tu legendárního sannina?"
"Ne, ale jak ho znám, začal bych...no teda začala bych hledat v kanálech."
"Děkuju vám!" Ebisu se rychle otočil a skočil do prvního kanálu, kde se ihned zasesknul. Orochimarovi se ale bohužel už hlavu z betonu vyprostit nepovedlo. Po nějaké té hodince ho ušlapal zástup chudých teroristických dělníků, kteří se stahovali do podzemí. Už se rozednívá a celá Konoha se vrací do normálu. Batman bere roha, teroristé se stahují do podzemí, Akamaru se vrací domů, Naruto vysýpá obsah svého baťohu zpět ke stromům. Už je to zase ta klidná a prosperující vesnice. Ovšem jen do západu slunce...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kamy Uchiha Kamy Uchiha | Web | 5. května 2009 v 19:03 | Reagovat

pěknyyyyy moc pěkyy :-)

2 Luella Luella | Web | 19. května 2009 v 13:06 | Reagovat

hahahaha milééé XDXDXDXDXD

3 Ráďuše Ráďuše | E-mail | Web | 3. června 2009 v 13:38 | Reagovat

Normálně jsem se trhala smíchy a můj bratr taky, fakt super. Napiš mi na e-mail chtěla bych si to dát do blogu samozřejmě se zdrojem. Si přeci mý SB.
Ráďuše :-D

4 Kioko  Nagaši Kioko Nagaši | 14. září 2009 v 19:31 | Reagovat

nadherne a pekne a smesne ale až moc ted to ješ te vidychavam
:-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama