Jsem ve finále!!!! n_n HlasujteTADY!!Aby vaše drahá Nao-chan vyhrála!! n_n

New---Střední škola Konoha aneb "Tohle já nepřežiju"---new
Pomsta není sladká 04

15. května 2009 v 18:28 | Kami |  Pomsta není sladká
Vrátil se pro mě

Ihned jsme začali bojovat. Nejprve se zdálo, že všechno bude v pořádku, ale to jsme se hluboce spletli. Po prvích pěti minutách boje nás měli přečtený. Hladce odhadli vzdálenost Shikamarova stínu, mému taijutsu se v klidu vyhýbali, jenom Nejimu se celkem dařilo. Bohužel zvládl zabavit jen jednoho a my jsme začali dost prohrávat. Dostala jsem shurikenem dost hlubokou ránu a pak jsem udělala osudovou chybu - začala jsem se léčit. Pochopili, že jsem jediný lékařský ninja a použili na mě svazovací hudební ninjutsu. Shikamaru se mi pokusil pomoct ale bez úspěchu. Už se zdálo, že je všechno ztracené, když v tom se tam objevila ta ztracená jednotka ANBU. Zdálo se, že je věznili a když jsme začali bojovat, odvedli jsme pozornost stráže a oni mohli uprchnout.

"Jste v pořádku?"
"No, jde to dost zle"
Zvuční zhodnotili situaci a pochopili, že proti ANBU to nebude tak snadné a tak se rozhodli k ústupu, bohužel i se mnou - doteď nevím proč, asi aby měli náhradního vězně za ty co uprchli. Hodili mě do prázdného, temného želáře. Byla jsem dost zmatená a už úplně bez chakry. Vlezla do nejvzdálenějšího rohu a usnula jsem.
"Hej, vstávej!"
Nějaký muž do mě kopl a hodil po mě flašku s vodou a pak odešel. Vody jsem se trochu napila a zbytek jsem použila na vyčištění ran. Poté jsem si vyléčila všechny zranění. Začínala jsem z téhle místnosti šílet. Měla jsem to spočítané. Pět stráží, dva východy, deset centimetrů mezery mezi mřížemi a dvojitý zámek. Bylo mi jasné, že odtud se sama nedostanu. A taky mi bylo jasné, že se pro mě tým nevrátí, protože znám Nejiho zásady, že když mise je dokončena, musíme se vrátit do Listové podat zpravu a až poté se můžeme vrátit pro zajatce. Asi po dalších dvouch hodinách, když si tři stráže odskočili asi na kafe, mě z přemýšlení vytrhnul pro tohle místo neobvyklý zvuk. A asi dvě sekundy potom se oba dva členové ochranky složili mrtví k zemi. To co jsem pak viděla mi vyrazilo dech.
"Shikamaru!"
"Sakuro, tak tady si, nemohl jsem tě najít. Teď ale musíme rychle odtud"
Rychle zničil zámek, čapnul mě a vidali jsme se společně na cestu. Po půl hodině už jsme šli mlčky lesem, až jsme došli k menšímu táboru, kde byl Neji a ANBU. Celou cestu jsme nepromluvili...no spíš jsme neměli co říkat.
"Tak konečně jste tady, už nás to čekání nebavilo. I když já osobně jsem si nemyslel, že se vrátíte. Zato si myslím, že budeš mít problém Shikamaru, odchýllil ses od mise a zato já, velitel týmu nejsem zodpovědný."
"Ach jo, to je otrava"
Od mý záchrany řekl jen tuto větu a pak si šel lehnout. Ani jsem nestihla poděkovat. Jelikož to bylo to místo, kde jsme tábořili už předtím, šla jsem opět k tomu krásnému vodopádu. Nebylo to ale ono. Nakonec jsem si připustila to, co jsem si připustit nechtěla. Ten krásný pocit nebyl způsoben krajinou nebo snad vodopádem. Bylo to tím, že tam byl se mnou On. Druhý den jsme přišli do Listové. Tsunade měla radost, že jsme jednotku ANBU přivedli zpět, tak ani moc Shikamara nezmlátila zato, že se odchýlil od mise.
Večer jsem sešla před dům do parku, abych se nadýchala vzduchu. Ale jako obvykle se tam zase objevil.
"Nešla by ses projít?"
"Jo, jasně"
Mlčky jsme šli vedle sebe, až jsme došli na skálu Hokagů. Měla sem ale takový jiný pocit, nebylo to to samé jako když jsme si předtím povídali. Sedli jsme si na skálu a pozorovali jsme osvětlenou Konohu.
"Shikamaru, děkuju za to předtím, sama bych se odtamtud nedostala"
"Nemáš zač"
"Víš Shikamaru, chováš se nějak divně..."
S tím svým úsměvem jen řekl
"To protože jsem s tebou" Koukla jsem se mu do očí, ale dřív než jsem něco stihla říct, tak mě políbil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nikol-chan twoje eSBénko ♥♥♥ Nikol-chan twoje eSBénko ♥♥♥ | E-mail | Web | 16. května 2009 v 16:03 | Reagovat

no to je proste kawai
rýchlo pokráčko xD

2 saki8 saki8 | 2. července 2009 v 19:58 | Reagovat

vau to je pecka lubi sa mi to :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama