Jsem ve finále!!!! n_n HlasujteTADY!!Aby vaše drahá Nao-chan vyhrála!! n_n

New---Střední škola Konoha aneb "Tohle já nepřežiju"---new
Povídka do sonp od Sango

26. června 2009 v 12:49 | Rumi |  Jednorázovky od jinných autorů
Bratři jak se (ne)patří


Oba bratři, Malaku i Motaku, šli lesem. Putovali už dlouho, ale jejich cíle se jim dosáhnout nepodařilo. Oni si mysleli, že ano, ale jejich sensei jim stále tvrdil, že ještě pořád nebojovali jako tým. Ano, většinu bitev vyhráli, ale každý za sebe, nikdy v tom nebyl týmový duch. Dneska měli misi odnést jeden důležitý dokument do vlnkové země, ale člověk, který po dokumentu už dlouho jde na ně poslal jounina ze skryté písečné. Bratři věděli, že by měli být na pozoru, ale už se zase hádají.

O to kdo ponese jídlo. A v té největší hádce ze stromu seskočí Komekatsu Mezamba-jounin ze skryté písečné. Oba bratři se postavili do bojové pozice. Boj začíná. Malaku se bez váhání, ale také bez domluvy s bratrem, vrhne na Komekatseho. Moteku se nenechává zahanbit a také se na něj vrhá. Možná to vypadá jako týmová práce, ale v podání těchto bratrů to tak vůbec není. Malaku skočí na Komekatseho a strhne ho na zem zatímco Moteku, který se na něj vrhal taky spadne na zem k rozlehlému stromu. Dělá kotrmelec, aby mohl rychleji vstát, když v tom se mu něco semkne kolem krku a s trhnutí ho vynese do vzduchu. Malakeho, který se díval co to jeho bratr dělá, Komekatsu pohodlně chytil pod krkem.
"Tak takovej úspěch jsem nečekal. Měli jste se do toho chytit nohama, ale krk stačí. Udus se!!" Smál se Komekatsu.
"Nechci se dívat na to jak se můj bratr dusí!" zakřičel Malaku
" Musím ho...", ale už větu nedořekl. Do řeči mu skočil Komekatsu
"Tak s tím díváním něco uděláme" řekl a usmíval se. pak vytáhl svůj kunai a... vybodl Malakuovi obě oči.
"Lepší?" Pravil vítězoslavně Komekatsu.
Moteku měl možnost se odříznout, ale měl v sobě tak silný pud sebezáchovy, že raději dělal, že se udusil a nešel bratrovi na pomoc. Pro Komekatseho by bylo jednoduché jednou ranou Malakeho zabít, ale on si to chtěl užít. Pomalu, pomaloučku uřezal Malakemu prsty na rukou i na nohou a pak šel na paže. Sekl v zápěstích, loktech a nakonec v ramenou. A v nohou sekl v kotnících, kolenou a pak v tříslech. Nakonec ubohému Malakemu usekl hlavu a rozbodal tělo. Malakeho (po kouscích) naházel do řeky. Vzal si spis a spokojen sám se sebou odešel. Moteku se konečně pohnul a dokonce promluvil. Tento pohyb a výkřik byly poslední věci, které co udělal. S výkřikem
"Promiň brácho, jdu za tebou!" se probodl vlastní katanou.
Tak tam visí a na dně řeky leží bratři Moteku a Malaku jako výstraha jak může skončit tým bez týmového ducha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama